بسته بندی اسباب

نگرانی برای بسته بندی وسایل منزل پیش از پروسه اسباب کشی بسراغ فرد می آید . این بخش از کار همزمان با زمزمه ی اسباب کشی خود را نشان میدهد و نتیجه ی این دغدغه را در عملکرد هر خانواده جهت پیدا کردن تعدادی جعبه ی مناسب میتوان یافت. زمانیکه معمولا افراد به تکاپو می افتند تا از هر سوپرمارکتی یا مغازه دار کارتن برای بسته بندی بیابند. ساقدوش بار با ارائه ی جعبه های مناسب با استحکامی بالا و اندازه ی مهندسی شده جهت بهترین بهره وری این دغدغه را تا حد امکان کاهش داده است.

انواع کارتن بسته بندی مناسب برای بسته بندی وسایل:
– کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی
– کارتن بسته بندی لباس – کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست – لباس مجلسی و کت و شلوار)
– ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)
– لایف پک ( ۲- ۳ تا کشوی دراور لباس رو براحتی میشه درونش جا داد)

بسته بندی در حمل و نقل معنا و مفهومی متفاوت از معنای عام خود دارد. بسته بندی در حمل و نقل به هنر بسته بندی اجناس و وسایل در زمانی گفته میشود که هدف پیش رو انتقال و جابجایی است.

اتوبار ساقدوش با دانستن اینکه بسته بندی اقلام و وسایل بطور بسیار جامع و اثرگذاری در صنعت حمل و نقل سایه افکنده‌است ، ( از باربری هایی که برای جابجایی مواد غذایی در نظر گرفته میشود تا جابجایی تجهیزات خاص صنعتی و لوازم منزل.) استراتژی خود را در بسته بندی به گسترش و ایجاد تنوع در بسته بندی قرار داده است. ازین رو با ارائه ی انواع پکیج های بسته بندی اروپایی ، ایرانی و سنتی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در اسباب کشی در خدمت شماست .
خدوم شما در ساقدوش بار با بکارگیری پیشینه ی موفق خود در بسته بندی وسایل با اطمینان از عملکرد خود آماده خدمت رسانی به شما هستند.
باربری ساقدوش با سالها تجربه مفید و کسب اعتماد از تمامی مشتریان خود و همچنین جلب رضایت آنها به جهت باربری مطمئن در راستای اسباب کشی منازل و ارگان ها به صورت کاملا شبانه روزی حتی درتمامی تعطیلات به کلیه مناطق کشور ایران با افتخار خدمت رسانی کرده است ،کلیه پرسنل و کارگران مجرب ،متعهد و با مسئولیت آقا و خانم باربری ساقدوش از مسئولیت بالایی برخوردار میباشند که این خود گامی بلند جهت باربری مطمئن در شرکت باربری ساقدوش میباشد.
اگر حین باربری اثاثیه هایتان نگران صدمه دیدن آنها هتسید باربری ساقدوش با در دست داشتن محکم ترین و مجهز ترین بسته بندی ها آماده هر گونه باربری به تمامی نقاط کشور میباشد، که این خود خیالی آسوده را به شما عزیزان خواهد بخشید.
ارائه سرویس به هرکجای کشور با مناسب ترین قیمت و با بیمه باربری ،ساقدوش بار را از دیگر شرکت های مشابه متمایز میکند،باربری ساقدوش بار آماده عقد قرار داد با کلیه سازمان های، کارخانجات خصوصی و همچنین دولتی در راستای حمل و نقل بار ،با بارنامه و بیمه نامه رایگان میباشد. باربری ساقدوش آماده هرگونه حمل و نقل اثاثیه منزل ،گاوصندق ،اثاثیه های حجیم (،یخچال ساید باساید وانواع شیشه های نهارخوری ،جهیزیه عروس ،مبلمان و هرگونه کالای دیگر میباشد.
با باربری ساقدوش بار آسوده خاطر در رویاهایتان سیر کنید.

رزرو آنلاین

با توجه به اینکه عده ای با سوء استفاده از برند ساقدوش فعالیت میکنند توجه نمایید تلفن های رسمی ساقدوش بار 1700 و پشتیبانی 75359 میباشد و ساقدوش بار شعبه دیگری نداردتماس با 1700
+ +