درباره ما

باربری ساقدوش با سالها تجربه مفید و کسب اعتماد از تمامی مشتریان خود و همچنین جلب رضایت آنها به جهت باربری مطمئن در راستای اسباب کشی منازل و ارگان ها به صورت کاملا شبانه روزی حتی درتمامی تعطیلات به کلیه مناطق کشور ایران با افتخار خدمت رسانی کرده است، کلیه پرسنل و کارگران مجرب، متعهد و با مسئولیت آقا و خانم باربری اتوبار ساقدوش ساقدوش بار از مسئولیت بالایی برخوردار میباشند که این خود گامی بلند جهت باربری مطمئن در شرکت باربری ساقدوش میباشد.
اگر حین باربری اثاثیه هایتان نگران صدمه دیدن آنها هتسید باربری ساقدوش با در دست داشتن محکم ترین و مجهز ترین بسته بندی ها آماده هر گونه باربری به تمامی نقاط کشور میباشد، که این خود خیالی آسوده را به شما عزیزان خواهد بخشید.
ارائه سرویس به هرکجای کشور با مناسب ترین قیمت و با بیمه باربری، ساقدوش بار را از دیگر شرکت های مشابه متمایز میکند، باربری ساقدوش بار آماده عقد قرار داد با کلیه سازمان های، کارخانجات خصوصی و همچنین دولتی در راستای حمل و نقل بار، با بارنامه و بیمه نامه رایگان میباشد.
باربری ساقدوش آماده هرگونه حمل و نقل اثاثیه منزل، گاوصندق، اثاثیه های حجیم (یخچال ساید با ساید و انواع شیشه های نهارخوری، جهیزیه عروس، مبلمان و هرگونه کالای دیگر میباشد.
با باربری ساقدوش بار آسوده خاطر در رویاهایتان سیر کنید.

رزرو آنلاین

با توجه به اینکه عده ای با سوء استفاده از برند ساقدوش فعالیت میکنند توجه نمایید تلفن های رسمی ساقدوش بار 1700 و پشتیبانی 75359 میباشد و ساقدوش بار شعبه دیگری نداردتماس با 1700
+ +